Monter instalacji sanitarnych/grzewczych/wentylacyjnych

Standort Rostock

  • Vollzeit
+49 381 2527 1045 rostock@timepart.de

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej. Wyróżnia nas międzynarodowe doświadczenie, setki zadowolonych pracowników z Polski, którzy dzięki nam rozwijają swoje umiejętności zawodowe za granicą.

Obecnie szukamy pracowników na stanowisko :

MONTER SYSTEMÓW GRZEWCZYCH, SANITARNYCH I WENTYLACJI – Berlin

Opis stanowiska :

– montaż instalacji sanitarnych,

– montaż systemów grzewczych, instalacje ogrzewania podłogowego,

– montaż i serwis instalacji wentylacyjnych / klimatyzacji według projektu

wykonawczego,

– montaż przewodów i kanałów wentylacyjnych.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

– doświadczenie w zawodzie,

– prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane),

– wykształcenie kierunkowe (mile widziane).

Oferujemy:

– zatrudnienie na warunkach niemieckich ,

– atrakcyjne wynagrodzenie,

– zakwaterowanie w dobrych warunkach, zorganizowane przez pracodawcę

– wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia,

– możliwość regularnych zjazdów do Polski,

– ubezpieczenie zdrowotne dla pracownika i prawo do 24 dni urlopu.

Proszę o przesyłanie CV/zgłoszeń na: info@timepart.eu

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. : 00 49 163 6651488‬

Jobübersicht